Entertainment

وقتی محمدحسین مهدویان، خاطره مشترک با همسرش را در «زخم کاری» بازسازی کردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدحسین مهدویان، کارگردان سینما و فیلمنامه‌نویس که این روزها فیلم سینمایی «مرد بازنده» را روی پرده سینما دارد، مهمان رامبد جوان در برنامه «خندوانه» شد. 

مهدویان در بخشی از این برنامه با اشاره به سکانس طلوع ماه از دل دریا در سریال «زخم کاری» که پیش‌تر به کارگردانی او از شبکه نمایش خانگی پخش شد، به ذکر خاطره‌ای پرداخت و چنین گفت: «من قبلا هم این را یک‌جا تعریف کرده‌ام و الان دوباره بگویم بعضی می‌گویند خیالاتی شده‌ای ولی این اتفاق واقعا افتاده است. من یک شب با همسرم کنار دریا بودیم، نیمه شبی بود، من از بچگی شمال زندگی کرده‌ام و بارها دریا رفته‌ام ولی آن شب همین‌طور که در تاریکی نشسته بودیم یکهو دیدم چیزی نورانی در افق ظاهر شد، فکر کردم کشتی‌ یا چیز دیگری است، بزرگ و بزرگ‌تر شد، ترسیدم، چیز عظیمی بود، ماه بود که داشت طلوع می‌کرد و من هیچ‌وقت این لحظه را در شب ندیده بودم؛ یک گلوله آتش در دل دریا، خیلی بی‌نظیر بود و یکهو همه چیز روشن شد.»  

او که مشابه این صحنه را با حضور میثم (با بازی مرتضی امینی‌تبار) و سارا حاتمی (مائده) در «زخم کاری» بازسازی کرده بود، ادامه داد: «همه این‌ها معجزه است. این همزمانی، این تداخل معجزه است؛ در لحظه چیزی حادث می‌شود که به لحاظ روحی یا جسمی به آن نیاز دارید.»  

۲۵۹۲۵۹ Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close