Entertainment

نادر طالب‌زاده؛ مردی که قصه پرفراز و نشیب زندگی‌اش، چون خودش «نادر» بودبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مرگ ناگهانی نادر طالب‌زاده بر اثر نارسایی قلبی، واکنش‌های بسیاری را در بین سینماگران، هنرمندان و اهالی سیاست برانگیخت.

رضا میرکریمی، کارگردان سینما هم در پی درگذشت این مستندساز، برنامه‌ساز، مجری تلویزیون و کارشناس فرهنگی، نوشتار زیر را منتشر کرده است:

«زمستان هنوز تمام نشده بود که زنگ زد، با صدای خسته و مریض گفت: فقط می‌خواستم حالت را بپرسم، سابقه نداشت همین‌طوری زنگ بزند، شرمنده شدم، مدتی در بیمارستان بستری بود و من برای احوال‌پرسی از او کوتاهی کرده بودم. خیلی حرف زد، بابت رفتاری که با جشنواره جهانی شده بود اظهار تاسف می‌کرد و از شرایط فرهنگی و اوضاع مدیریتی کشور گله‌مند بود و البته مثل همیشه حرف‌هایش را با امید و ایمان به آینده‌ای زیبا تمام کرد. حالا که دیگر نیست خیلی‌ها خیلی چیزها درباره‌اش می‌گویند، خوب و بد، درست و غلط، موافق و مخالف، و رد کینه‌های کهنه در این هیاهوی به‌راه افتاده پررنگ است، برای مردی که مثل همه ما بی‌عیب نبود ولی صادق بود و بی‌کینه، و قصه پرفراز و نشیب زندگی‌اش مثل خودش نادر بود.»

نادر طالب‌زاده، مجری، کارگردان، مستندساز و تهیه‌کننده تلویزیون، روز جمعه نهم اردیبهشت، بر اثر نارسایی قلبی که مدت‌ها درگیر آن بود، در سن ۶۹ سالگی درگذشت.

۵۷۵۷Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close