Sports

مجیدی: برای قهرمانی فقط با تیم‌های حریف بازی نداریم/ از باشگاه خواستم به بیانیه‌نویسی خاتمه دهند- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی در گفت‌وگو با رسانه باشگاه استقلال اظهار داشت: در ابتدا سلام عرض می‌کنم خدمت بازیکنان و هواداران خوب تیم فوتبال استقلال. قبل از هرچیز می‌خواهم درگذشت آقای بیت‌الله خندان خبرنگار خوب استقلالی را به جامعه ورزش و خبرنگاران محترم تسلیت عرض کنم.

وی افزود: اعتقادم این است که در این 24 هفته‌ای که گذشته و تیم استقلال شکستی نداشته، حریف استقلال در زمین نشده‌اند و الان می‌خواهند بازی را بیرون از زمین ببرند. به خاطر همین با بازیکنانم صحبت کردم و از آنها خواستم تا آخر فصل هیچ مصاحبه‌ای در خصوص داوری و مسائل دیگر نکنند و همه تمرکز خود را در بازی‌ها بگذارند تا ان‌شاءالله بتوانیم در هر دو جام موفق باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنانم باید بدانند که برای ادامه راه و قهرمانی، فقط با تیم‌های حریف بازی نداریم! به هر جهت به عنوان سرمربی استقلال، درخواستم از باشگاه این است که به این روند بیانیه نویسی خاتمه دهند، چون اعتقاد دارم که حرف نزده را همیشه می‌توان زد و در پایان فصل می‌توانیم مسائل زیادی را عنوان کنیم.

مجیدی ادامه داد: از بازیکنانم خواستم فعلا لیگ برتر را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را روی بازی‌های حذفی بگذارند. ما دو سال پیاپی به فینال رفتیم ولی موفق نشدیم جام را به دست آوریم. این فصل شرایط خوبی داریم تا قهرمان شویم و امیدوارم بچه‌ها همانطور که در این بیست و چهار هفته با وجود تمام مشکلات پر تلاش بوده‌اند، بازهم همه توانشان را بگذارند و بتوانیم ان‌شاءالله قهرمانی جام حذفی را برای هواداران به دست آوریم.

وی در پایان گفت: هواداران استقلال بدانند که من و بازیکنانم از امروز فقط تمرکزمان روی بازی‌های جام حذفی است و به حواشی هیچ توجهی نخواهیم کرد و همانطور که 24 هفته بی‌شکست بوده‌ایم، این روند را ادامه دهیم و امیدوارم در پایان فصل هواداران استقلال را خوشحال کنیم.

انتهای پیام/Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.