Lifestyle

مجوز ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تا پایان خرداد تمدید شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال جاری (یک‌شنبه هفتم فروردین ماه ۱۴۰۱) با حضور اعضای این شورا برگزار و درباره مهمترین برنامه‌ها و فعالیت‌های کمیته‌های این دوره از نمایشگاه بحث و تبادل‌نظر شد.

در دومین جلسه اعضای شورای برنامه‌ریزی دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مقرر شد با توجه به نزدیک بودن زمان ثبت‌نام ناشران داخلی و ناشران خارجی، مجوز آن دسته از ناشرانی که تا پایان سال ۱۴۰۰ تمدید شده بود یا مهلت اعتبار مجوز آنها قبل از زمان برگزاری این دوره از نمایشگاه به پایان می‌رسید تا سی‌ویکم خردادماه ۱۴۰۱ اعتبار داشته و نیاز به تمدید مجوز نیست. این موضوع به صورت ویژه در سامانه ثبت‌نام ناشران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران لحاظ می‌شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد کمیته اجرایی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جلسه‌های مرتبط با دستگاه‌ها و سازمان‌های همکار را برگزار و نتیجه این جلسه‌ها را اعلام کند؛ نمایندگان ستاد در کمیته‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در دستگاه‌های دیگر حضور داشتند.

در این جلسه مدیران کمیته اجرایی و پشتیبانی، کمیته ناشران خارجی، کمیته ناشران داخلی، کمیته اداری و مالی، کمیته فعالیت‌های فرهنگی و کمیته تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای و فضای مجازی و مسئول شورای نظارت و ارزیابی و هیأت رسیدگی به تخلفات گزارشی از مهمترین فعالیت‌ها و برنامه‌های این کمیته‌ها را ارائه کردند.

اعضای شورای برنامه‌ریزی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز (هشتم فروردین‌ماه ۱۴۰۱) از مصلای امام خمینی (ره) محل برگزاری این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید می‌کنند.

در این جلسه، یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و قائم‌مقام سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛ محمد الهیاری، مدیر کمیته ناشران داخلی؛ اسماعیل جانعلی‌پور، مدیر کمیته ناشران خارجی؛ محمد علی مرادیان، مشاور رئیس و مسئول شورای نظارت و ارزیابی؛ حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی؛ محمد خلج، مدیر کمیته اداری و مالی و علیرضا اسماعیلی، مسئول هیأت رسیدگی به تخلفات؛ سعید مجیدی، مدیر کمیته فعالیت‌های فرهنگی و مجید صحاف، مدیر کمیته تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای و فضای مجازی حضور داشتند.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی، اهالی قلم و ناشران است.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.