Business

قیمت تنظیم بازار خرمای مضافتی اعلام شد


سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از توزیع خرمای مضافتی طرح تنظیم…

قیمت تنظیم بازار خرمای مضافتی اعلام شدقیمت تنظیم بازار خرمای مضافتی اعلام شد

سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از توزیع خرمای مضافتی طرح تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت: محصول خرما در جعبه‌های ۶۵۰ تا ۸۰۰ گرمی با قیمت ۳۱ تا ۳۷ هزار تومان عرضه می شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی (پات)، «عباسعلی ارفع» با اشاره به خرید و توزیع محصول خرمای مضافتی به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی، افزود: این سازمان خرید محصولات از کشاورزان، ذخیره سازی و عرضه این محصول به مصرف کنندگان نهایی را از طریق شبکه گسترده شرکت‌های تعاونی‌های روستایی و کشاورزی و تشکل‌های بخش کشاورزی با مدیریتی متمرکز آغاز کرده تا از این طریق رضایتمندی تولید کنندگان و مصرف کنندگان را فراهم کند.

سرپرست معاونت امور فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اظهارداشت: در راستای اجرای سیاست های تنظیم بازار محصولات کشاورزی و ایجاد تعادل به مناسبت ماه مبارک رمضان و افزایش مصرف این محصول ، محصول خرما از روز چهارشنبه ۱۷ فروردین زیر قیمت بازار عرضه میشود.

به گفته وی، محصول خرما در جعبه های ۶۵۰ گرمی با قیمت ۳۱ هزار تومان، جعبه ۷۰۰ گرمی با قیمت ۳۵ هزار تومان و جعبه ۸۰۰ گرمی با قیمت ۳۷ هزار تومان عرضه می شود.

ارفع خاطرنشان کرد: نوع خرمای خریداری شده مضافتی درجه یک بوده و با توجه به ذخیره سازی مناسب خرما در سردخانه ها کمبودی در عرضه وجود ندارد.

وی افزود: توزیع این خرما در پایتخت از طریق غرفه واقع در ساختمان سازمان مرکزی تعاون روستایی، سیزده غرفه مستقر در ایستگاه های مترو و همچنین پلتفرم های هوشمند ( به‌صورت تحویل درب منازل) انجام می شود.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.