Business

ضارب خانم منشی در بهبهان دستگیر شد


به گزارش سایت طلا،علی دهقانی گفت: در پی انتشار فیلم درگیری و هتک حرمت بانوی منشی یکی از درمانگاه‌های بهبهان در فضای مجازی، دستور بررسی و پیگیری موضوع سریعا صادر شد.

رئیس کل دادگستری خوزستانمی گوید متهم دستگیر و بازداشت شده است و دستگاه قضایی این‌گونه کج‌اخلاقی‌ها در جامعه را برنمی‌تابد و با عامل این برخورد نامناسب، در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

رئیس کل دادگستری خوزستان از مردم خواست تا موضوع را به‌جای شبکه‌های خبری معاند از مراجع رسمی خبری و قضایی داخل کشور پیگیری کنند.

از صبح امروز ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که حاوی ضرب و شتم خانم منشی در یک کلینیک پزشکی و کشیدن حجاب از سر وی توسط یک مراجعه کننده بود.

به گفته دادستان بهبهان شخص مورد نظر اگرچه به لحاظ حقوقی از کارکنان شرکت بید بلند خلیج فارس بوده، اما خارج از محیط کاری و بدون داشتن نمادی از حراست بید بلند خلیج فارس مرتکب این رفتار شده است.

به گفته فرماندار بهبهان این فرد از کار تعلیق شده است و دستور پیگیری این تخلف از سوی دادستان بهبهان نیز صادر شد.

با توجه به این رفتار ناپسند و غیرانسانی، تا زمان رسیدگی به موضوع شهروند خاطی در مراجع قضایی، نامبرده تا اطلاع ثانوی از فعالیت در مجموعه بیدبلند خلیج فارس تعلیق خواهد شد.

روز گذشته یکی از نیروهای حراست پالایشگاه بید بلند بهبهان به منشی یکی از درمانگاه‌های های بهبهان حمله ور شد که فیلم این ضرب و جرح در فضای مجازی منتشر شد.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close