Sports

شریفی: 6 فینال داریم و باید تا پای جان تلاش کنیم/ چرا شهر خودرو نباید در ورزشگاه اصلی مشهد بازی کند؟- اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم


مهدی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت شهر خودرو و تساوی پرگل این تیم برابر گل‌گهر در آخرین مسابقه‌اش، گفت: اگر این بازی را می‌بردیم موقعیت‌مان خیلی بهتر می‌شد. ما فوتبال بسیار خوبی را انجام دادیم، ولی متأسفانه در دقایق آخر تمرکز لازم را برای حفظ نتیجه نداشتیم و دو امتیازی مهم را از دست دادیم. همه می‌دانند گل‌گهر از لحاظ فنی چه کیفیتی دارد، ولی ما برابر این تیم عالی بازی کردیم و حیف شد که سه امتیاز را نگرفتیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: ما واقعاً تیم خوبی داریم و مربیان تیم هم زحمت می‌کشند و همه یکدل هستیم تا شهر خودرو در لیگ برتر بماند، ولی چیزی که برای من آزاردهنده شده، بازی نکردن در ورزشگاه اصلی مشهد است. شما می‌بینید که رقیبان ما به ورزشگاه امام رضا (ع) می‌آیند و بازی می‌کنند، ولی تیم ما از بازی در استادیوم اصلی مشهد محروم است. خیلی مواقع این احساس را داریم که تنها هستیم، ولی این تیم باید مورد حمایت قرار بگیرد.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو در مورد اینکه چقدر احتمال می‌دهد تیمش در لیگ برتر بماند، اظهار داشت: شرایط تیم ما طوری است که دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم. شهر خودرو شش فینال مهم و سرنوشت‌ساز در پیش دارد و باید تا پای جان تلاش کنیم تا تیم در لیگ برتر بماند. همه بازیکنان با تمام وجود می‌خواهند این اتفاق رخ دهد، فقط امیدوارم در ادامه بازی‌ها اسیر بدشانسی و اتفاقات عجیب نشویم.

 

انتهای پیام/Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.