Lifestyle

رجبی دوانی و اونق تقدیر شدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در شب نویسندگان و پژوهشگران انقلاب که دوشنبه شب ۲۲ فروردین ماه و در قالب برنامه‌های هفته هنر انقلاب برگزار شد در هر حوزه نویسندگان و پژوهشگران انقلاب از سه هنرمند منتخب این حوزه تجلیل شد

در این مراسم که بعد از اذان مغرب و صرف افطار در محوطه باز حوزه هنری برگزار شد محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری و جمعی از نویسندگان و پژوهشگران پیشکسوت در عرصه نویسندگی و پژوهش‌های انلاب اسلامی حضور داشتند.

این مراسم پس از پذیرایی افطار و با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید با اجرای رسالت بوذری آغاز شد، پس از آن سجاد صفار هرندی، رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر حوزه هنری از سه هنرمند و چهره سال ۱۴۰۰ هنر انقلاب در بخش پژوهشگران تقدیر شد.

کیانوش معتمدی، اولین هنرمند برگزیده این بخش بود؛ سیده راضیه یاسینی برای پروژه پژوهشی اندیشه‌ای پس از انقلاب و محمدعلی رجبی دوانی به ترتیب در این بخش مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش نویسندگان نیز؛ محمدرضا آریانفر که برای کتاب سه گانه های انقلاب برای جوانان جوایز متعددی از جمله جایزه شهید غنی پور را دریافت کرده بود به عنوان اولین برگزیده این بخش انتخاب شد.

عبدالرحمن اونق که یکی از نویسندگان برگزیده جایزه شهید اندرزگو است و حسین قربانزاده به ترتیب سه برگزیده این بخش از شب سوم هفته هنر انقلاب اسلامی را تشکیل دادند.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close