Sports

دلخوری کارمندان مرکز ملی فوتبال از فدراسیون / اصلاحات به بیراهه رفت!


فدراسیون فوتبال به پرسنل مرکز ملی فوتبال پیشنهاد تمدید قرارداد سه تا شش ماه را داده است!

به گزارش طرفداری، در حالی که با برخی کارمندان تازه وارد فدراسیون فوتبال قرارداد بلند مدت بسته شده، فدراسیون پیش نویس قرارداد پرسنل مرکز ملی فوتبال را برای آنها فرستاده که غیر از تعداد محدودی، اکثر قراردادها سه ماهه و حداکثر شش ماهه تنظیم شده است!

حتی قرارداد کارمندی با 22 سال سابقه کار مستمر در فدراسیون فوتبال و کارمند دیگری با 29 سال سابقه همکاری مستمر، 6 ماهه تنظیم شده است که این موضوع با ناراحتی شدید این کارمندان و همکاران شان مواجه شد.

یکی از پرسنل مرکز ملی فوتبال ایران در تماس با رسانه طرفداری گفت:

نمی دانم چرا در چنین شرایط حساسی سرپرست فدراسیون فوتبال و همکارانش این کار را می کنند و به چه قصدی تنش و تشنج به وجود می آورند. من برای خودم حرف نمی زنم ولی دیدم امروز مقابل کارمندی که 22 سال سابقه داشت یا خانمی که 29 سال سابقه کار دارد قرارداد 6 ماهه گذاشتند. دست اندرکاران این طرح خجالت نمی کشند که با روحیه پرسنل قدیمی مرکز ملی فوتبال بازی می کنند؟

اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال روز 28 بهمن به قصد بازگرداندن فوتبال به مسیر قانونمند، شهاب عزیزی خادم را عزل کردند اما متاسفانه در ادامه با رفتارهای عجیب سرپرست فدراسیون فوتبال و یکی از اعضای هیات رییسه، مسیر بدی پیش پای فوتبال گذاشته شد و ناتوانی این مجموعه، خیلی ها را دلتنگ شهاب عزیزی خادم کرد. خنده دار اینجاست که طبق گفته احمدرضا براتی، حتی آنهایی که شهاب عزیزی خادم به دلیل همکاری با آنها عزل شد، در فدراسیون فوتبال ماندند و در کمال تعجب، سرپرست فدراسیون و فرد همراهش با آنها ائتلاف هم کرده اند! این ائتلاف مشمئز کننده باعث شده عملا هیچ تحولی در فدراسیون فوتبال صورت نگیرد و اصلاحات به بیراهه برود.

بخش اداری فدراسیون فوتبال یکی از بخش هایی بود که نیاز به ترمیم داشت اما ترمیم نشدن این بخش حالا چنین تصمیم ناراحت کننده ای را در پی داشته که با برخی تازه واردها قرارداد بلند مدت بسته شود و پرسنل قدیمی با نزدیک به 30 سال سابقه کار، با قرارداد 6 ماهه مواجه شوند! Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close