Sports

حضور پررنگ آبی ها در نظرسنجی های سرخ؛ استقلالی ها رای به ماندن یحیی دادند!


هواداران استقلال در اقدامی جالب با حضور در نظرسنجی های هواداران پرسپولیس رای به ماندن یحیی گل محمدی داده اند.

به گزارش طرفداری، طی دو روز اخیر و بعد از شکست پرسپولیس مقابل سپاهان و از دست رفتن قهرمانی سرخ ها، طرفداران این تیم در فضای مجازی نظرسنجی های مختلفی را در خصوص رفتن یا ماندن یحیی گل محمدی مطرح کرده اند. نظرسنجی هایی که در برخی از رسانه های رسمی نیز منتشر شده تا مشخص شود میزان رضایتمندی هواداران پرسپولیس از کادرفنی فعلی چیست و آن ها با توجه به عملکرد این فصل گل محمدی و دستیارانش خواهان ادامه همکاری این گروه با باشگاه هستند یا نه.

نکته ای که اما در نوع خود بسیار جالب به نظر می رسد حضور هواداران استقلال در نظرسنجی ها است. هواداران استقلال با شرکت در نظرسنجی ها به ماندن یحیی گل محمدی و دستیارانش رای داده و خواهان ادامه همکاری او برای فصل آینده نیز هستند. موضوعی که نشان می دهد عملکرد یحیی و دستیارانش در این فصل که تا هفته بیست و هفتم به اختلاف 9 امتیازی با استقلال منجر شده تا چه اندازه باعث رضایتمندی هواداران رقیب شده است.

به هر روی اگرچه این نظرسنجی ها تاثیری روی ماندن یا رفتن یحیی گل محمدی ندارد اما تا حدی جایگاه کادرفنی پرسپولیس را در میان طرفداران و دوستداران پرسپولیس و استقلال مشخص و معلوم می کند!Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.