Business

تشکیل پرونده قضایی درباره «هنجارشکنی» در حسینیه امینی هابه گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین؛ محمد قاسمی در تشریح این خبر گفت: طی روزهای اخیر تصاویر و فیلمی در فضای مجازی از رفتارهای هنجارشکنانه در حسینیه امینی های قزوین در فضای مجازی منتشر گردید که موجب جریحه دار شدن عفت عمومی شد.

وی افزود: بر این اساس دادستان به عنوان مدعی العموم پیگیری و برخورد با خاطیان و مسببان این امر را در دستور کار خود قرار داد و از سوی دیگر با توجه به موقوفه خاص و تاریخی بودن مکان، اداره کل اوقاف و امور خیریه و اداره کل میراث فرهنگی استان قزوین به عنوان متولیان امر بلافاصله در قضیه ورود کرده و ضمن تقبیح این اقدام، در نهایت طی بیانیه‌ای قول پیگیری موضوع را دادند.

این مقام قضایی استان در ادامه بیان داشت: یوم جاری حسب شکایت اداره اوقاف، تولیت این حسینیه تحت تعقیب قرار گرفت و علیه وی، پرونده قضایی تشکیل شد و شناسایی عوامل تهیه و انتشار فیلم هنجارشکنانه در دستور کار قرار گرفت.

قاسمی ادامه داد: با توجه به اینکه این پرونده در مراحل اولیه تحقیقات مقدماتی است، لذا جزئییات و ادامه روند رسیدگی از طریق روابط عمومی دادگستری استان قزوین به اطلاع اصحاب رسانه و مردم شریف قزوین خواهد رسید و مطمئناً با مسببان و متخلفان در هر مقام و موقعیت، قاطعانه برخورد خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین در پایان خاطرنشان کرد: متاسفانه اخیراً شاهد اقدامات هنجارشکنانه مشابه در برخی دیگر از اماکن تاریخی و تفریحی استان قزوین بودیم، که این موضوع نیز در دستور کار قرار دارد. هر چند اینگونه مسائل زیبنده مردم شریف و ولایتمدار استان قزوین نیست و به دستگاه‌های مربوطه هشدار داده می شود که Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.