Sports

بدر الزیاب: امیدوارم هندبال ایران به روند رو به رشد خود ادامه دهد/ میزبانی ایران عالی بود- اخبار ورزش زنان – اخبار ورزشی تسنیم


بدر الذیاب، نایب رئیس فدراسیون جهانی هندبال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص میزبانی تهران در مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی نوجوانان و بزرگسالان آسیا اظهار داشت: میزبانی ایران عالی بود. همچنین باید بگویم فدراسیون ایران در این مدت عملکرد خوبی داشت و دیدیم در هر دو رده سنی ساحلی قهرمان آسیا شد.

وی در ادامه افزود: ایران، قطر، اردن و ویتنام از قدرت‌های هندبال ساحلی آسیا هستند و امیدوارم این کشورها به روند روبه رشد خود در ساحلی ادامه دهند و در جهانی نتایج خوبی برای آسیا کسب کنند.

نایب رئیس فدراسیون جهانی هندبال در پاسخ به این سوال که آیا از میزبانی‌ ایران برای سایر رویدادها نیز حمایت می‌کنید، گفت: اگر ایران بخواهد حتما دوباره به این کشور در بخش‌های مختلف میزبانی خواهیم داد و به زودی بار دیگر در ایران حاضر خواهیم شد.

وی در خصوص جهانی شدن بانوان ایران در رده بزرگسالان، جوانان و نوجوانان گفت: عملکرد بانوان ایران در آسیا قابل تقدیر است و حتی باید بگویم بهتر از آقایان عمل کردند. امیدوارم این روند رو به رشد آنها ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.