Lifestyle

بازیگر “خودخواسته”: اجازه بدهید ما هم با سیاست شوخی کنیم، فقط شوخی!محمد نادری، بازیگر مجموعه طنز “خودخواسته” درباره شوخی با سیاست در سریال های طنز گفت: امیدوارم مدیران کمی دستمان را باز بگذارنند تا ما هم بتوانیم با سیاست شوخی کنیم.

به گزارش ایسنا ، محمد نادری بازیگر سریال “خودخواسته” که در برنامه “سریالیست” حاضر شده بود، درباره واکنش بینندگان به بازی او در این مجموعه در حال پخش گفت: یکسری از افراد اصلا با من تعارف ندارند و همیشه انتقادهای کارهایم را گفته اند. خوشبختانه همان ها گفتند که بازی در این سریال خوب بوده است. من از قسمت 9 و 10 به “خودخواسته” پیوستم. خودم هم این نقش را خیلی دوست داشتم چون بسیار متفاوت بود، امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: علیرضا بذرافشان کمدی را خوب می‌شناسد و این اطمینان خاطر را به بازیگر می دهد که خودش را به دست کارگردان بسپارد. در آثار او تعامل بین بازیگر و کارگردان به خوبی اتفاق می افتد.

این بازیگر سپس با بیان اینکه برای اولین بار در سریال “شمعدونی” معرفی شده بود، اظهار کرد: آشنایی نداشتن مردم با بازیگر در سریال “شمعدونی” یک امتیاز بود، این امتیاز برای صدیق مهر هم همینگونه بود. خانم گلستانه نیز بازیگر کاملا حرفه ای است. نقش چنگیز خیلی از من دور بود. هوشنگ “شمعدونی” جایگاه خاصی داشت، شخصیت اردشیر را هم دوست داشتم اما چنگیز را بیش از همه دوست دارم. 

بازیگر سریال های “شمعدونی”، “لیسانسه ها2″، “فوق سری” و “دنگ و فنگ روزگار” بیان کرد: کمدی با شوخی شکل می گیرد. در تلویزیون و سینما برای یکسری از موضوعات هاله تقدس ایجاد می کنند و این اتقاق باعث می شود که نویسنده هم عقب بکشد. از طرفی ما یکسری چیزها هنگام بازی به صورت بداهه به ذهنمان می رسید اما علیرضا می گفت نمی توان شوخی کرد.

نادری در پایان گفت: بسیاری از سریال های موفق کمدی دنیا با سیاست شوخی می کنند اما ما نمی توانیم. امیدوارم مدیران کمی دست ما را باز بگذارند، ما فقط شوخی می‌کنیم. 

به گزارش ایسنا، برنامه “سریالیست” به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی با اجرای پدرام کریمی کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیماست که پنجشنبه‌ها ساعت 23 و 15 دقیقه از شبکه یک پخش می شود.

انتهای پیامSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close