Lifestyle

بازداشت مأمور قلابی با کلیسیونی از تجهیزات نظامی- اخبار پلیس – اخبار اجتماعی تسنیم


به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اعلام خبر بازداشت مأمور قلابی در ری، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با البسه نظامی و تردد در اماکن عمومی و صنفی خود را مأمور معرفی و اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان می‌کند، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان تحقیقات پلیسی را آغاز کرده و در رصدهای اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مدار بسته، موفق شدند تصویری از متهم به دست بیاورند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: در شاخه دیگری از بررسی‌ها، مخفیگاه متهم شناسایی و به دست آمد وی از دو مکان برای مخفی شدن استفاده می‌کند و در این مکان‌ها تعدادی تجهیزات نظامی نگهداری می‌شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: نتیجه بررسی‌های پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور بازداشت متهم و ورود به مخفیگاه‌های وی صادر شد.

جلیلیان خاطرنشان کرد: مأموران در اقدامی غافلگیرانه و منسجم و همزمان به دو مخفیگاه متهم وارد شده و ضمن بازداشت وی، در بررسی‌های بیشتر از این دو مکان، پنج قبضه سلاح جنگی، 25 دستگاه بی‌سیم، 30 عدد فشنگ، دو عدد خشاب، 9 عدد شوکر و اسپری، 32 رشته دستنبد و تجهیزات لازم برای جعل اوراق‌های انتظامی و قضائی همچنین تعدادی احکام و مهرهای مربوط به دستگاه‌ها و نهادهای حکومتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری بیان کرد: این متهم 40 ساله پس از انتقال به پلیس امنیت عمومی شهرستان علاوه بر اخاذی و کلاهبرداری از شهروندان، به خرید و فروش تجهیزات نظامی و نگهداری این تجهیزات اعتراف کرد.

وی، به معرفی متهم به مرجع قضائی اشاره کرد و گفت: کشف جزئیات پرونده در دستور کار مأموران این پلیس قرار دارد.

انتهای پیام/Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close