Lifestyle

احداث کتابخانه مرکزی مطالبه جوانان اندیمشکی است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانفریبا لطفی بافنده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ارتقا و ترویج فرهنگ کتابخوانی باعث توسعه و تعالی جامعه شده و ایجاد زیرساخت‌های کتابخانه‌ها در جامعه یک ضرورت انکارناپذیر برای رشد و توسعه فرهنگ و علم است.

وی افزود: پرداخت سهم نیم درصدی شهرداری‌ها کمک جدی به این مجموعه بوده و برای امورات جاری کتابخانه‌ها این مبلغ ضروری خواهد بود.

رئیس کتابخانه‌های عمومی اندیمشک، کتاب را یار مهربان در همه مراحل زندگی دانست و گفت: جایگاه کتابداران فقط امانت کتاب نبوده بلکه کتابداران نیز مشاوران امین و ارائه دهنده سیر مطالعه برای جامعه هستند.

وی در ادامه فرهنگ کتابخوانی را یکی از ارزشمندترین نمادهای فرهنگی در جامعه بیان و تصریح کرد: احداث کتابخانه مرکزی مطالبه جوانان اندیمشکی است.

لطفی بافنده گفت: سلسله نشست‌های کتاب‌خوانی، جمع‌خوانی‌های مناسبتی، نقد کتاب، معرفی کتاب، رونمایی از کتب، مسابقات فرهنگی و همکاری با دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان در باب توسعه فرهنگ کتابخوانی از برنامه‌های نهاد کتابخانه‌ها در اندیمشک است.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.