News

“אחת הזכיות המרגשות בהיסטוריה של הכדורסל הישראלי”


1. חגיגות גדולות בבני הרצליה לאחר הניצחון 82:87 אתמול (חמישי) על הפועל תל אביב והזכייה בגביע המדינה בפעם השנייה בתולדותיה והראשונה מאז 1995.

שחקני הקבוצה חגגו יחד עם הצוות המקצועי וחברי ההנהלה במשך דקות ארוכות בהיכל מנורה מבטחים ולאחר מכן המשיכו לשער העיר לחגיגות יחד עם ראש העיר, אוהדים ומוזמנים נוספים לקול צלילי מוזיקה, אבוקות וריקודים.

בהמשך נסעה הקבוצה יחד למסעדה בעיר שם בילתה עד השעות הקטנות של הלילה. “זו אחת הזכיות המרגשות בהיסטוריה של הכדורסל הישראלי”, אמרו במועדון באושר והתייחסו לעובדה שקבוצה שלא נמנית על אחד המועדונים הגדולים בארץ, שוברת רצף שחון של 27 שנים.

“היה משחק מדהים כיאה וכראוי למעמד גמר גביע המדינה”, אמר המאמן המאושר אורן אהרוני שזוכה למחמאות גדולות על עבודתו מתחילת העונה. “משחק עם סלים גדולים, ברבע הרביעי היו שלשות גדולות ומהלכים גדולים של שחקנים מסוימים. היינו פה סוג של אנדרדוג, אבל אנחנו עושים דרך יפה ודרך צנועה.

יש לנו חבורה של שחקנים עם אישיות מיוחדת, התחלנו את המשחק לא טוב, סבלנו מאחוזי קליעה לא טובים בכלל, נאחזנו בציפורניים וחזרנו למשחק עם הגנה גדולה ופעולות גדולות. אני מאוד שמח בשביל העיר הרצליה ובשביל המועדון, בשביל הבעלים לני רקנאטי, היו”ר אלדד אקוניס והצוות המדהים שלי”. אהרוני ביקש גם להקדיש את התואר לקרוב משפחתו אורי שלף ז”ל שביום שבת יציינו חבריו ומשפחתו את יום הולדתו ה-50.

אורן אהרוני. ניצח על החבורה שלו בגאון, צילום: אלן שיבר

הקפטן הצעיר יאיר קרביץ הוסיף: “זכיתי, אין לי איך לתאר את זה, שמח שהעבודה הקשה שלי משתלמת בסוף, אנחנו עובדים קשה בשביל התארים, אני שמח שהיה לי את המזל שאני בקבוצות הנכונות ובנבחרת הנכונה ויוצא לי להניף. אני בטוח בנו, לאף אחד בקבוצה אין ספקות על עצמנו, אנחנו עוברים תהליך מדהים בתוך הקבוצה, אנחנו עובדים קשה ועבודה קשה משתלמת. אני שמח שזה יצא לנו טוב”.

אוהדי הרצליה חוגגים עד השעות הקטנות של הלילה,

2. לצד החגיגות בהווה, במועדון כבר חושבים על העתיד. ל”ישראל היום” נודע לראשונה כי צמד הגארדים המעולים כריס באב וקווינטון הוקר צפויים להמשיך לעונה נוספת בקבוצה מהשרון. השניים מרוצים מאוד מהחיים ומההתנהלות המקצועית במועדון וכבר הביעו את רצונם להישאר, במיוחד לאור העובדה כי קיימים סיכויים גבוהים שהקבוצה תשחק במפעל אירופי בעונה הבאה.

3. מי שכמובן לא ימשיך את צ’ינאנו אונואקו. השחקן המצטיין של מעמד הגמר (30 נקודות, 17 ריבאונדים ו-50 מדד!) גורר כבר התעניינות מכמה קבוצות בכירות ביבשת, וגם חולם לחזור לאן.בי.אי.

“בחצי הגמר וגם בגמר צ’ינאנו עשה משחקים מדהימים”, החמיא אהרוני, “מעבר ליכולות ולפיזיות אני זוכר סנטרים גדולים ששיחקו בארץ, ואני יכול להגיד שהוא ברשימה של הגדולים בהבנת המשחק ובאיי-קיו של לקרוא מהלכים. יש לו יכולות יוצאות דופן גם באופי, הוא פוינט סנטר ועוגן משמעותי עבורנו”.

אונואקו. השחקן המצטיין יחזור ל-NBA?, צילום: אלן שיבר

טעינו? נתקן! אם מצאתם טעות בכתבה, נשמח שתשתפו אותנו

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close